محل تبلیغات شما

خیلییی خیلییی تو جاده ها سگهای واقعا خفنی مث هاسکی و ژرمن شپرد رو میبینم ک ولگردن:((

و معلومه که یا از شدت بی مهری صاحبانشون فرار کردن یا صاحب بی رحم شون اونارو ول کرده تو کوچه و خیابون!!

خیلی دلم واسشون میسوزه! حیف که هچین سگای خوبی رو میسپرن دست آدمای بی شعور:|

خیلی حیفـ ـههه میدونستید آمار سگای ولگرد با مهارت خیلی زیاده؟ یعنی میتونن خیلیییی راحتتت با آموزش درست دیدن با ی صاحب خوب از ی معلول هم محافظت کنند یا وقتی اونارو دست ی آدم کوری میسپرن سگه میتونه ب راحتی از صاحب کورش محاظت کنه و اونو به راه درست هدایت کنه و باهاش بره بیرونو ازون محافظت کنه.

پس ای تو! اگه بلد نیسیتی چطور با این معصوما رفتار کنی ن الکی خودتو به زحمت بنداز نه اون بیچاره رو بدبخت کن! ok? مرررسییی

مرسی  بازم از توجهاتتون اگه می خواید پست بعدی قسمت بعدی داستان راز پنهان باشه باید تعداد نظراتی ک میزارید بااالاااییی 30 تا نظر باشه:))

ببخشید اما مجبورم:))  راستی منظورم نظرات انرژی بخشه هاااا نه نظراتی که موجب معرفی کردن تون ب نام ی آدم بی ادب و. و. و فلان و بسار توء وبـ ـمون معرفی شه!اگه بلد نیسی نظر بزاری نزاااررر!!!

خب نظرا؟؟؟؟؟؟؟

اخبار نگران کننده ی امروز: خب انگاری دوس ندارید پست جدیدی توء وبمون گذاشته شه و دوس دارید اینجا همینجوری اینقدرررر خاااککک بخورههه تاااا ک حذفش کنم خودم آرررههه؟؟؟ تا بالای 30 نظر و واس این پست نزارید دیه هیییچچچ فعالیت کوچیکی حتی تایید و پاسخ و حذف و. نظرات و فعالیتهای دیگر انجام نمیشع ب امید دیدار راسی حتی ممکنه تو گفتینو هم جوابتونو ندم! اما آنم:|

قورباغه ی ریز آمائو

متوجه ی چیز جالب شدم.....

حیف بر این معصومان!!

ی ,تو ,بی ,ک ,اگه ,صاحب ,ی آدم ,اگه بلد ,کنه و ,و و ,و فلان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها