محل تبلیغات شما

به نام خدایی که این وب را نگه داشتـــ ـه و عمری هم به منـ و تو دادهـ

من درطی خواندن یکی از کتابهایم متوجه چیز خاص و جالبـ ی شدم! خب این ی چیزی هسش کع برام واقعااااااا عجیبع! خب ماجرا از این قرارع که

بنده شاید قبلا این رو بهتون نگفتع بودم و خوتون شاید قبلا شنیدع بودید یا جایی خونده بودید کع سگ آبی دندوناش همیشه و به طور واقعا واقعا عجیب درحال رشدع و خعلی سریع ام رشد میکنه و این حیوون هم به خاطر اینکع دندون های نیشش بیش از حد بزرگ نشن و موجب مرگش نشن اوشون میاد و تنه ی درختارو با دندونای نارنجی  مث بتنیش می تراشع=| و می برع. و با اونا سد میسازه در رودخونه و خونه ای امن برا خونوادع ش و همین جلوی رشد بیش از حدددددد دندونای نیشش رو خواهد گرف و اما. شما تا حالا چیزی مث این رو درمورد اسب ها شنیدع بودید آیا؟؟؟؟؟؟!!!!!=|  ببینید اسب های شوالسکی یا بهترع اینجوری بگم کع تنها نوع اسب های وحشی بازمانده هستند=| ینی وقتی که انسان شروع بع رام کردن اسب ها کرد همروووووووو کرد اما اسب شوالسکی دووم آورد و هنوز هم وحشی مونده خداروشکر^^

خب بریم سر اصل مطلب خب این اسبا علف میخورن دیه درسه؟؟ خو توی این علف ی ماع ای به نام سیلیس» هسش که در طول زمان دندونای اسب رو می تراشع و کوتاه می کنه و برای همین ام دندونای اسب شوالسکی تا آخر عمرش درحال رشد کردنه! من کع خودم به شخصع هنوزم هنگ ام:| خودم همین دیشب تویکی از کتابام خوندمش0________0

واااااااای! این حیوانات معجزن! هرچقد درموردشون بیشتر تر تر میخونم بیشتر بهشون علاقع پیدا می کنم:)))

شما چی؟؟^^

قورباغه ی ریز آمائو

متوجه ی چیز جالب شدم.....

حیف بر این معصومان!!

اسب ,ی ,دندونای ,کع ,رو ,همین ,دندونای اسب ,هم به ,شاید قبلا ,خب این ,اسب های

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گنجشکهای پاییز